Barmanský kurz

Opět po třech letech se k nám vrací úspěšný a studenty velmi kladně hodnocený BARMANSKÝ KURZ!!! Bude se konat ve dnech 6. –  9. 11. 2017 od 8 do 16 hod a povede jej jeden z nejlepších barmanů ČR, ředitel Barového institutu, licenční lektor a také komisař České barmanské asociace Bc. Radim Janoušek.

Absolventi kurzu získají nejen nezapomenutelné zážitky a zkušenosti, ale také certifikát v anglickém jazyce s mezinárodní platností na pozici Barman - Bartender. A dobrá zpráva - co si účastníci namíchají, to také mohou ochutnávat :)

V ceně kurzu - 3 500 Kč/osobu - je započítána práce lektora, ale hlavně materiál k výrobě drinků – drahý alkohol, exotické ovoce, led a další potřebné suroviny (tonik, kokosové mléko apod.).

Tak neváhejte a hlaste se - přihlášku i obsah kurzu naleznete níže. Přihlášku doručte osobně, zašlete e-mailem - naskenovat, příp. poštou; dodejte ji Ireně Petrové, DiS. na studijní oddělení nejpozději do 13. 10. 2017. Pozvat můžete i své partnery, známé nebo rodinné příslušníky.  Kontakt: petrova@vos-goodwill.cz, +420 607 090 885. Těšíme se na Vás!!! :)

 


Přílohy
PARTNEŘI
ŠKOLY