Barmanský kurz

Milí studenti,

 

GOODWILL - vyšší odborná škola, s.r.o. opět pořádá po čtyřech letech úspěšný Barmanský kurz s renomovaným barmanem, panem Bc. Radimem Janouškem z Barmanského institutu v Praze. Kurz bude probíhat ve dnech 3. – 6. 12. 2018 od 8 do 16 hod. Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte mezinárodní certifikát (také v anglické verzi), abyste mohli pracovat jak u nás, tak v zahraničí na pozici barman – bartender

 

Přihlásit můžete také své rodinné příslušníky nebo známé. Přihlaste se, prosím, přes doodle: https://doodle.com/poll/i4ztuidm78get6gb nejpozději do 9. 11. 2018. Cena kurzu činí 3 000 Kč, v ceně je zahrnuta metodika a výuka pana Janouška, ale především suroviny, se kterými budete pracovat (drahé alkoholy, sirupy, tonik, exotické ovoce a další ingredience, včetně spousty ledu). Veškeré Vaše výtvory pan Janoušek ohodnotí a také si je i sami vypijete. :)

 

Platbu můžete přinést v hotovosti paní Matejkové do pokladny školy, anebo zaslat na účet školy 155 690 341/0300 do 9. 11. 2018. Studenti VOŠ jako variabilní symbol použijí své RČ a ostatní vepíší do poznámky barmanský kurz + příjmení.  Neváhejte s přihlášením dlouho, jelikož  počet míst je omezený a také je to skvělá investice do Vaší budoucnosti.

 

https://www.instagram.com/p/BoZqayMBgQJ/

 

 

 


PARTNEŘI
ŠKOLY