kontakty vyučující

Mgr. Martina Václavíková

Anglický jazyk, Obchodní angličtina; Správa sociálních sítí
 +420 605 174 417
vaclavikova@vos-goodwill.cz

Vystudovala jsem Ostravskou univerzitu v oborech Angličtina ve sféře podnikání a Anglický jazyk pro překladatelskou praxi, praktické zkušenosti jsem také nasbírala několikaletým pobytem v zahraničí. Na VOŠ GOODWILL učím od roku 1999, zakládám si na přátelském přístupu ke studentům a příjemné atmosféře ve třídě. Naučím vás zejména odbornou angličtinu se zaměřením na váš obor, budete ale samozřejmě umět komunikovat i v běžných situacích. Napsala jsem pro vás skripta se všemi tématy přímo na míru! Mezi mou oblíbenou náplň hodin patří také např. kolokace, idiomy, slovní hříčky, false friends a humor.

Na Goodwillu mám navíc na starosti sociální sítě, tak se k nám přidejte a pište, moc ráda odpovím! Jsem také vždycky ráda za zpětnou vazbu od absolventů a mám mezi nimi již spoustu přátel.

Ve volném čase mám nejraději cestování, ideálně spojené s kulinářskými zážitky a sportem, jezdím ráda na kole, chodím po horách, vařím, sleduju filmy a seriály a jako „holka“ z jižní Moravy mám velmi kladný vztah k vínu. I´m looking forward to meeting you!