Partneři

Přihláška

Děkujeme, že jsi přišel/la až sem. Už chybí jen krůček – vyplnit nezávaznou přihlášku zdarma. Zabere ti to jen chvilku a my se ti ozveme na e-mail, co dál. Pak už ti budeme držet místo a po prázdninách se uvidíme! 

Zvolený obor a forma studia

Vyber si obor*
Zahraniční obchodAnimace v cestovním ruchuPodnikání v cestovním ruchu

Forma studia*
denníkombinovaná

Moje údaje

Příjmení*

Jméno*

Národnost*

Státní příslušnost*

Datum narození*

Místo narození*

Rodné číslo*

Telefon*

E-mail*

Adresa trvalého bydliště

Ulice a číslo domu*

Obec*

PSČ*

Absolvoval(a) jsem nebo studuji střední školu:

Název*

Adresa*

Obor*

Rok maturity*

Odkud se hlásím (SŠ,zaměstnání)?*

Nouzový kontakt (jméno, číslo)

Odkud o škole vím?*


Město Frýdek-Místek

Statutární město Frýdek-Místek je dlouholetým partnerem VOŠ GOODWILL. Podílí se např. na spolufinancování Seniorské akademie. Spolupracujeme rovněž s městskými organizacemi, naši studenti chodí na praxi a následně nacházejí uplatnění v Turistickém informačním centru či organizaci Sportplex.

www.frydekmistek.cz

Hrtus&Partner

Firma Hrtus&Partner je profesionální firma, která poskytuje zejména úklidové a bezpečnostní služby po celé České republice. Již od svého vzniku v roce 2008 je partnerem naší školy. O kvalitě poskytovaných služeb vypovídá získaná certifikace ISO 9001 a 14001.

www.hrtus-partner.cz

Čedok, a.s.

Čedok je nejstarší značka české cestovní kanceláře působící na trhu kontinuálně od roku 1920 a samozřejmě nechybí mezi našimi tradičními partnery. Čedok nabízí praxe našim studentům a náš absolvent Miroslav Kubáč aktuálně pro Čedok pracuje jako produktový ředitel.

www.cedok.cz

Agentura O-range

Marketingová agentura O-range má bohaté zkušenosti s produkcí eventů, tvorbou reklamy či firemní identity. Je naším dlouholetým partnerem v oblasti praxí studentů i zaměstnáváním absolventů. Výsledkem naší poslední spolupráce je tento nový web a také nové logo.

www.o-range.cz

Juta Agency

Juta Agency je pro nás speciální partner; firmu začal budovat Jaroslav „Juta“ Faldyna už za dob studií, postupně rozšiřoval aktivity a dnes již dává práci mnoha zaměstnancům. Neustále roste a pro naše studenty je velkou inspirací.

www.jutaagency.cz

New Dimension, s.r.o.

Společnost New Dimension s.r.o. přináší koncepční řešení v oblasti rozvoje lidí a procesů. Spolupracuje s klienty z řad výrobních i nevýrobních společností při naplňování firemních strategií a v oblasti rozvoje využívá nové trendy v kontextu Industry 4.0. Zejména díky propojení s jednatelkou Mgr. Radkou Šuškovou tak nacházíme společné projekty a uplatnění pro naše studenty.

www.newdimension.cz

PrimMat

Střední škola PrimMat z Frýdku-Místku je škola podobně nastavená svým přístupem, profesionalitou a zaměřením na praxi jako naše VOŠ. Velmi rádi na Goodwillu vidíme její absolventy.

www.primmat.cz