Partneři

Partneři

Goodwill = praxe = spolupráce s firmami = přímá vazba na trh práce = konzultace výukových materiálů přímo se zaměstnavateli.

Za více než 25 let fungování školy jsme navázali skvělou spolupráci s desítkami českých i zahraničních firem. Jsou to jak velcí hráči na trhu, nadnárodní společnosti, tak malé či střední firmy rodinného charakteru. Naše výborné vztahy umožňují studentům přímý styk s praxí a odborníky z reálného businessu a otevírají jim dveře přímo k práci snů a nastartování kariéry ihned po škole. Jsme za vstřícnost našich partnerů vděční, díky nim ihned víme, co si pracovní trh žádá, a oni na oplátku ví, že zaměstnat absolventa Goodwillu je sázka na jistotu.

Mezi naše významné partnery, zaměstnavatele našich absolventů a odborné garanty například patří:

Město Frýdek-Místek

Statutární město Frýdek-Místek je dlouholetým partnerem VOŠ GOODWILL. Podílí se např. na spolufinancování Seniorské akademie. Spolupracujeme rovněž s městskými organizacemi, naši studenti chodí na praxi a následně nacházejí uplatnění v Turistickém informačním centru či organizaci Sportplex.

www.frydekmistek.cz

Jindra Hraško Brousková

HR expert, mentor, průvodce, kouč, terapeut, komunikační expert, konzultant a poradce s heslem: „Přicházím nejen do firem hledat jejich proč.“

https://procjindra.cz

Lenzing Biocel Paskov a.s.

Lenzing Biocel Paskov a.s. je uznávaný partner pro své odběratele v textilním a netkaném průmyslu. S ohledem na potřeby a perspektivy spotřebitelů spolupracují s renomovanými módními značkami a ať už jde o generování nápadů nebo odhalování nových trendů – v každém případě jsou specialisté Lenzingu připraveni vyvinout individuální, na míru šité modely pro vzájemně výhodnou spolupráci.

https://www.lenzing.com/cs/lenzing-group/locations/lenzing-biocel-paskov

Hrtus&Partner

Firma Hrtus&Partner je profesionální firma, která poskytuje zejména úklidové a bezpečnostní služby po celé České republice. Již od svého vzniku v roce 2008 je partnerem naší školy. O kvalitě poskytovaných služeb vypovídá získaná certifikace ISO 9001 a 14001.

www.hrtus-partner.cz

Asociace hotelů a restaurací ČR

Asociace připravuje stanoviska k legislativním návrhům, sleduje nejnovější trendy v cestovním ruchu a nabízí aktuální školení, vytváří propojení firem zabývajících se cestovním ruchem a podílí se na celé řadě projektů. S představiteli vlády vyjednává co nejpříznivější podmínky pro CR.

www.ahrcr.cz

Čedok, a.s.

Čedok je nejstarší značka české cestovní kanceláře působící na trhu kontinuálně od roku 1920 a samozřejmě nechybí mezi našimi tradičními partnery. Čedok nabízí praxe našim studentům a náš absolvent Miroslav Kubáč aktuálně pro Čedok pracuje jako produktový ředitel.

www.cedok.cz

Agentura O-range

Marketingová agentura O-range má bohaté zkušenosti s produkcí eventů, tvorbou reklamy či firemní identity. Je naším dlouholetým partnerem v oblasti praxí studentů i zaměstnáváním absolventů. Výsledkem naší poslední spolupráce je tento nový web a také nové logo.

www.o-range.cz

Juta Agency

Juta Agency je pro nás speciální partner; firmu začal budovat Jaroslav „Juta“ Faldyna už za dob studií, postupně rozšiřoval aktivity a dnes již dává práci mnoha zaměstnancům. Neustále roste a pro naše studenty je velkou inspirací.

www.jutaagency.cz

New Dimension, s.r.o.

Společnost New Dimension s.r.o. přináší koncepční řešení v oblasti rozvoje lidí a procesů. Spolupracuje s klienty z řad výrobních i nevýrobních společností při naplňování firemních strategií a v oblasti rozvoje využívá nové trendy v kontextu Industry 4.0. Zejména díky propojení s jednatelkou Mgr. Radkou Šuškovou tak nacházíme společné projekty a uplatnění pro naše studenty.

www.newdimension.cz

PrimMat

Střední škola PrimMat z Frýdku-Místku je škola podobně nastavená svým přístupem, profesionalitou a zaměřením na praxi jako naše VOŠ. Velmi rádi na Goodwillu vidíme její absolventy.

www.primmat.cz