Partneři

Partneři

Goodwill = praxe = spolupráce s firmami = přímá vazba na trh práce = konzultace výukových materiálů přímo se zaměstnavateli.

Za více než 25 let fungování školy jsme navázali skvělou spolupráci s desítkami českých i zahraničních firem. Jsou to jak velcí hráči na trhu, nadnárodní společnosti, tak malé či střední firmy rodinného charakteru. Naše výborné vztahy umožňují studentům přímý styk s praxí a odborníky z reálného businessu a otevírají jim dveře přímo k práci snů a nastartování kariéry ihned po škole. Jsme za vstřícnost našich partnerů vděční, díky nim ihned víme, co si pracovní trh žádá, a oni na oplátku ví, že zaměstnat absolventa Goodwillu je sázka na jistotu.

Mezi naše významné partnery, zaměstnavatele našich absolventů a odborné garanty například patří:

Město Frýdek-Místek

Statutární město Frýdek-Místek je dlouholetým partnerem VOŠ GOODWILL. Podílí se např. na spolufinancování Seniorské akademie. Spolupracujeme rovněž s městskými organizacemi, naši studenti chodí na praxi a následně nacházejí uplatnění v Turistickém informačním centru či organizaci Sportplex.

www.frydekmistek.cz

CK BEMETT s.r.o.

CK BEMETT zajišťuje cestování na míru už od roku 1997. Spokojeným zákazníkům zařizuje letenky do celého světa, víza, ubytování, dopravu na letiště, půjčení auta, jízdenky, aktivity a program na místě. Zaměřuje se na Dubai, Jižní Ameriku, Nový Zéland a Rusko. S GOODWILLem dlouhodobě spolupracuje v oblasti vzdělávání studentů i zajišťování odborných praxí.

www.bemett.cz

New Dimension, s.r.o.

Společnost New Dimension s.r.o. přináší koncepční řešení v oblasti rozvoje lidí a procesů. Spolupracuje s klienty z řad výrobních i nevýrobních společností při naplňování firemních strategií a v oblasti rozvoje využívá nové trendy v kontextu Industry 4.0. Zejména díky propojení s majitelkou Mgr. Radkou Šuškovou tak nacházíme společné projekty a uplatnění pro naše studenty.

www.newdimension.cz

Hrtus&Partner

Firma Hrtus&Partner je profesionální firma, která poskytuje zejména úklidové a bezpečnostní služby po celé České republice. Již od svého vzniku v roce 2008 je partnerem naší školy. O kvalitě poskytovaných služeb vypovídá získaná certifikace ISO 9001 a 14001.

www.hrtus-partner.cz

Jindra Hraško Brousková

HR expert, mentor, průvodce, kouč, terapeut, komunikační expert, konzultant a poradce s heslem: „Přicházím nejen do firem hledat jejich proč.“

https://procjindra.cz

Lenzing Biocel Paskov a.s.

Lenzing Biocel Paskov a.s. je uznávaný partner pro své odběratele v textilním a netkaném průmyslu. S ohledem na potřeby a perspektivy spotřebitelů spolupracují s renomovanými módními značkami a ať už jde o generování nápadů nebo odhalování nových trendů – v každém případě jsou specialisté Lenzingu připraveni vyvinout individuální, na míru šité modely pro vzájemně výhodnou spolupráci.

https://www.lenzing.com/cs/lenzing-group/locations/lenzing-biocel-paskov

Asociace hotelů a restaurací ČR

Asociace připravuje stanoviska k legislativním návrhům, sleduje nejnovější trendy v cestovním ruchu a nabízí aktuální školení, vytváří propojení firem zabývajících se cestovním ruchem a podílí se na celé řadě projektů. S představiteli vlády vyjednává co nejpříznivější podmínky pro CR.

www.ahrcr.cz

Čedok, a.s.

Čedok je nejstarší značka české cestovní kanceláře působící na trhu kontinuálně od roku 1920 a samozřejmě nechybí mezi našimi tradičními partnery. Čedok nabízí praxe našim studentům a náš absolvent Miroslav Kubáč aktuálně pro Čedok pracuje jako produktový ředitel.

www.cedok.cz

Agentura O-range

Marketingová agentura O-range má bohaté zkušenosti s produkcí eventů, tvorbou reklamy či firemní identity. Je naším dlouholetým partnerem v oblasti praxí studentů i zaměstnáváním absolventů. Výsledkem naší poslední spolupráce je tento nový web a také nové logo.

www.o-range.cz

Juta Agency

Juta Agency je pro nás speciální partner; firmu začal budovat Jaroslav „Juta“ Faldyna už za dob studií, postupně rozšiřoval aktivity a dnes již dává práci mnoha zaměstnancům. Neustále roste a pro naše studenty je velkou inspirací.

www.jutaagency.cz

PrimMat

Střední škola PrimMat z Frýdku-Místku je škola podobně nastavená svým přístupem, profesionalitou a zaměřením na praxi jako naše VOŠ. Velmi rádi na Goodwillu vidíme její absolventy.

www.primmat.cz